Modowy zakątek w uwitym gnieździe

Nastały czasy szeroko pojętego kredytu. Obecnie większość osób posiada zobowiązania finansowe, a znaczny ich procent dotyczy kredytów mieszkaniowych. Ich ceny idą w górę i oszczędza się praktycznie na każdym metrze. Pal sześć jeśli ktoś ma dom – większe perspektywy i architektoniczne szaleństwa są wówczas na porządku dziennym. Niestety w przypadku niewielkich mieszkań trzeba się pilnować i mocno ograniczać. Zwłaszcza w przypadku umeblowania. Każdy chce uzyskać jak najwięcej przestrzeni i poprawić optykę. Wydaje się to trudną misją, ale okazuje się, że wcale tak być nie musi głównie ze względu na ofertę firmy „Szafy Wrocław” z którą można się zapoznać na stronie internetowej – http://szafywroclaw24.pl/

Mini – garderoba

W przypadku wyposażenia wnętrz liczy się każdy metr. Gdzie zatem umiejscowić wszystkie te szpargały i bibeloty? W szafie rzecz jasna. Jednak znalezienie odpowiedniej szafy wcale nie musi stanowić niewinnej igraszki. Wszystko zależy od miejsca w jakim chcemy ją ulokować i po prawdzie liczy się wymiar oraz kształt. Nie każdy będzie odpowiedni i dopasowany, dlatego warto zaufać specjalistom z firmy „Szafy Wrocław”. Firma zajmuje się projektowaniem w pełni funkcjonalnych szaf na wymiar dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Projektowane szafy występują w dwóch wersjach – z drzwiami uchylnymi oraz przesuwanymi. Działalność dotyczy Wrocławia oraz okolic, zaś usługa jest kompleksowa i opiewa w projekt dostosowany do możliwości i upodobań klienta, produkcję oraz montaż. Praktycznie każdy marzy o własnej mini-garderobie, czy odpowiednim zagospodarowaniu wnęki. Dlaczego warto skorzystać właśnie z usług tej marki?

Garderoba-Katowice

Zalety szaf

Przede wszystkim należy podkreślić konkurencyjne ceny. Oferta wrocławskiej firmy aktualnie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych pod względem cenowym. W przypadku drzwi przesuwanych marka zachowuje tzw. standard ideco , który jest gwarantem znakomitego stosunku jakości względem ceny. Kolejną dużą zaletą jest zupełnie darmowy pomiar. Ale nie tylko on nic nie kosztuje, bezpłatna jest także wycena i sam projekt. Jeśli chodzi o sam proces produkcyjny, to szafy indeco są wykonywane z najlepszej jakości materiałów. Aby nie zawieść wygórowanych oczekiwań klientów marka postanowiła objąć szafy gwarancją wynoszącą, aż 5 lat. Dla usprawnienia procesu realizacyjnego skrócono termin realizacji do 21 dni zgodnie z dewizą – szybko, tanio i profesjonalnie. Warto także podkreślić fachowość w działaniu – firma zatrudnia najwyższej klasy doświadczonych specjalistów w zakresie projektu, produkcji oraz montażu.
Zagospodarowanie przestrzeni ubraniowej w dobrym stylu jest priorytetem dla firmy „Szafy Wrocław”. Stąd przygotowana bogata oferta szaf, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapoznać można się z nią za pomocą strony internetowej – http://szafywroclaw24.pl/cennik-szaf

About the Author

Marlena Porowska
Serdecznie witam na moim blogu poświęconym tematyce nieruchomości oraz budownictwu - dommieszkanie.pl Znajdziesz tu wiele inspirujących porad dotyczących budownictwa, wykończenia wnętrz i innych. Zapraszam do lektury!