Montersi i Satel dbają o nasze bezpieczeństwo!

Firma Montersi od kilkunastu jest oficjalnym dystrybutorem systemów marki Satel. Inteligentne systemy alarmowe i systemy monitoringu produkowane są w Polsce i z powodzeniem wykorzystywane do ochrony osób i budynków.

Dwie polskie firmy – Montersi oraz Satel – już od kilkunastu lat współpracują nad popularyzacją inteligentnych systemów alarmowych i systemów monitoringu. Dzięki temu mogą pochwalić się najwyższymi standardami w zakresie produkcji i dystrybucji urządzeń alarmowych i kamer.

W ofercie Satel znajdziemy nowoczesne systemy alarmowe oraz inteligentne systemy monitoringu. Marka ta od ponad 30 lat projektuje, produkuje i sprzedaje elementy i urządzenia wchodzące w skład inteligentnych systemów alarmowych oraz inteligentnych systemów monitoringu. Systemy te pozwalają na efektywną ochronę budynków, takich jak hale fabryczne, hale produkcyjne, biurowce, domy, rezydencje itd. Pełne informacje dostępne pod adresem:  https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/

Satel to polska jakość premium

Satel to firma ze 100% udziałem polskiego kapitału, która swoje urządzenia produkuje w polskiej fabryce rękami polskich najlepszych fachowców. Zatrudnia ponad 270 osób. Na rynku Satel istnieje od wielu lat, dzięki czemu cieszy się ogromnym zaufanie wśród klientów oraz wysoką renomą.

Ugruntowana pozycja na rynku pozwala firmie stale się rozwijać. Urządzenia i technologie dopasowują się do zmieniających się wymagań i trendów, ale przede wszystkim do potrzeb użytkowników.

Bogaty asortyment produktów

Satel oferuje bardzo różnorodny sprzęt do systemów alarmowych i monitoringu, zarówno nowoczesne urządzenia klasy premium, jak i tańsze modele, na które każdy może sobie pozwolić. W sumie kilkasetproduktów, których specyfika umożliwia tworzenie systemów alarmowych pod indywidualne wytyczne.

Oferta marki Satel obejmuje:

  • urządzenia do inteligentnych systemów alarmowych,

  • urządzenia do monitoringu,

  • urządzenia do automatyki domowej,

  • urządzenia do sygnalizacji pożarowej,

  • urządzenia do kontroli dostępu.

Najwyższe standardy jakości na rynku

Satel pilnuje zachowania najwyższych standardów jakości – wszystkie urządzenia przechodzą pełne wewnętrzne testy funkcjonalności jeszcze na etapie produkcji. W ramach polityki podnoszenia jakości produkcji Satel wdrożył normę ISO 9001:2000. Dodatkowo urządzenia są wykonane z zachowaniem najwyższej staranności, funkcjonalne i spełniające swoje zadania. Doceniają to także instalatorzy współpracujący z firmą Montersi, którzy montują systemy Satel u swoich klientów.

Montersi zapewniają kompleksowe rozwiązania

Specjaliści z firmy Montersi przyznają, że praca z nowoczesnymi systemami zabezpieczeń oferowanymi przez markę Satel to ogromna przyjemność. W końcu praca nad poprawą bezpieczeństwa osób oraz budynków to ogromne wyzwanie, które daje też ogrom satysfakcji. Obie firmy kochają innowacyjne rozwiązania i dbają o to, aby swoim klientom zapewniać urządzenia i usługi najwyższej jakości.

Montersi to miłośnicy kompleksowych rozwiązań, którzy mogą pochwalić się ogromną wiedzą z zakresu systemów alarmowych. Wieloletnie praktyka zaowocowała znakomitymi umiejętności w zakresie instalacji i montażu systemów w domach i budynkach klientów. Warto podkreślić, że oferta firmy Montersi to także szerokie wsparcie dla współpracujących instalatorów oraz oferta szkoleń warsztatowych pozwalających na stałe podnoszenie kwalifikacji.

Montersi wiedzą jak ważne jest wsparcie, dlatego nigdy nie pozostawiają kontrahentów samych sobie. Wspólnie rozwiązują problemy i oferują techniczne wsparcie w razie wystąpienia problemów, które mogą przecież zdarzyć się każdemu.

About the Author

Marlena Porowska
Serdecznie witam na moim blogu poświęconym tematyce nieruchomości oraz budownictwu - dommieszkanie.pl Znajdziesz tu wiele inspirujących porad dotyczących budownictwa, wykończenia wnętrz i innych. Zapraszam do lektury!

Be the first to comment on "Montersi i Satel dbają o nasze bezpieczeństwo!"

Leave a comment