Multiramy – pomysł na dekoracje do mieszkania

Ramka

Ozdoby ścienne w mieszkaniu i domu to łatwy sposób na to, aby wnętrza były bardziej przytulne. Jedną z takich ozdób są modne multiramy, które pozwalają stworzyć ciekawy kolaż ze zdjęć. Jakie modne wzory znajdziemy w sklepach internetowych?

Czym jest dekoracja typu multirama

Czym są multiramy? To połączeniu kilku ramek w jedną kompozycję i bardzo efektowna dekoracja. Powieszenie multiramy na ścianie w salonie lub sypialni to modny sposób na udekorowanie wnętrza. Sprawia, że nasze mieszkanie jest bardziej przytulne. Multirama pozwala przyozdobić nasze cztery kąty zdjęciami rodzinnymi lub z wakacji w formie atrakcyjnie wyglądającego kolażu. Kilka zdjęć wyeksponowanych w jednej multiramie pozwala puścić wodze kreatywności i stworzyć bardzo interesujące kompozycje złożone np. ze zdjęć dorastającego dziecka czy w całości poświęconych ostatniej wakacyjnej wyprawie.

Montaż multiramy na ścianie jest bardzo łatwy i szybki. Ponadto wystarczy tylko jeden otwór, co pozwala uniknąć wiercenia wielu dziur w ścianach, jeśli marzy nam się mini galeria fotografii w mieszkaniu. To także sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Kupno kilku lub kilkunastu oddzielnych ramek na zdjęcia w celu stworzenia kolażu z fotografii będzie kosztować nas dużo więcej niż jedna multirama na 5 zdjęć lub więcej. Zmiana aranżacji jest także dużo prostsza i szybka – nie trzeba zdejmować wielu ramek ze ściany w celu wymiany eksponowanego zdjęcia, lecz tylko jedną.

Jaką multiramy wybrać?

Wybierając taką dekorację do mieszkania warto dopasować ją do stylu pomieszczeń. Tutaj mamy na szczęście ogromny wybór wzorów, które oferują nam sklepy takie jak ramka.pl. W internecie bez problemy znajdziecie ogromny wybór dekoracji takich jak multiramy. Producenci dostarczają ramki wykonane z różnego rodzaju materiału. Drewniana multiramy pasuje do wnętrz urządzonych w  stylu klasycznym. Jeśli do tego dobierzemy złote zdobienia, to powstaje elegancka rama idealne do pomieszczeń o luksusowym zacięciu.

Do wyboru macie multiramy na 2 zdjęcia, na 4 i więcej. Wymiary wszystkich wolnych miejsc mogą być identyczne (np. 13x18cm) lub różne. Możecie wybrać sobie nie tylko materiał wykonania, ale także przefiltrować wyniki według zdobień takich jak przetarcia (ramki w stylu shabby), żłobienia/karbowania oraz gładkie.

W katalogu na stronie https://www.ramka.pl/multiramy/ znajdziecie także multiramy wykonane z MDF lub z plastiku. Z racji tworzywa są tańsze i świetnie wpisują się w klimat nowoczesny i minimalistyczny. Warto przejrzeć wszystkie oferowane wzory i wybrać coś idealnie dla siebie.

 

About the Author

Marlena Porowska
Serdecznie witam na moim blogu poświęconym tematyce nieruchomości oraz budownictwu - dommieszkanie.pl Znajdziesz tu wiele inspirujących porad dotyczących budownictwa, wykończenia wnętrz i innych. Zapraszam do lektury!