Wysoka jakość i niskie ceny – Weltex

Marka Weltex działa na terenie województwa Łódzkiego od 25 lat. Cieszy się tam ogromną popularnością i wielkim zaufaniem klientów korzystających z najbardziej zaawansowanych systemów przeciwsłonecznych. Do głównych zadań przedsiębiorstwa należy produkcja oraz montaż żaluzji, rolet, plis oraz moskitier. Lata doświadczeń pozwoliły na wypracowanie ugruntowanej pozycji na rynku, a także wysokiej jakości usług odznaczających się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem. Z celami firmy, działaniami oraz atrakcyjną ofertą można zapoznać się poprzez stronę internetową – http://weltex.pl/ lub profil fejsbukowy – https://www.facebook.com/roletyWeltex

Bogata oferta

Jedną z największych zalet marki Weltex jest zróżnicowana i bogata oferta. Cechuje się ona mnogością materiałów, szeroką paletą barw, zastosowaniem innowacyjnych mechanizmów oraz wieloma wariantami dostosowanymi do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdziemy m.in. nowoczesne rozwiązania w postaci żaluzji aluminiowych, żaluzji drewnianych, plis dachowych, plis do okien typowych, moskitier oraz rolet materiałowych. Apropos rolet materiałowych – warto zwrócić szczególną uwagę na formy w jakich one występują…

Rolety materiałowe

Oferta opiewająca w rolety materiałowe cechuje się mnogością wariantów. Do wyboru mamy rolety rzymskie, rolety wolnowiszące, rolety materiałowe typu – dzień/noc oraz rolety w prowadnicy z maskownicą. Rolety materiałowe są bardzo częstym wyborem zarówno stylistów, jak i zwykłych klientów ze względu na szeroki wybór kolorystki, wiele rodzajów form i niskie ceny. To bardzo praktyczny i uniwersalny wariant, który sprawdzi się w każdym typie pomieszczenia.

roleta_dzien_i_noc_10Rolety materiałowe typu – dzień/noc

Istotnym elementem bogatej kolekcji rolet materiałowych jest nowoczesne rozwiązanie opiewające w rolety typu dzień/noc. Charakteryzuje się ono szerokim zakresem regulacji natężenia światła zewnętrznego. Transparentne pasy stworzone z dwóch warstw materiału są regulowane za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, który jest solidny oraz prosty w użyciu. Poza funkcjami stricte praktycznymi wspomniane rolety pełnią również funkcję estetyczną, która urozmaici każde wnętrze nadając mu nowoczesności.

Plisy

Plisy znajdujące się w ofercie marki Weltex zostały podzielone ze względu na zastosowanie – plisy do okien dachowych i plisy do okien typowych. Harmonijna tkanina dostępna w wielu odcieniach pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, co jest ciekawą alternatywą pozwalającą na skuteczną regulacją natężenia światła. Plisy są często wybierane przez klientów również ze względu na świetny stosunek jakości względem ceny.

About the Author

Marlena Porowska
Serdecznie witam na moim blogu poświęconym tematyce nieruchomości oraz budownictwu - dommieszkanie.pl Znajdziesz tu wiele inspirujących porad dotyczących budownictwa, wykończenia wnętrz i innych. Zapraszam do lektury!